Корзина
524 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
ЗАКАЗЫ НА УЧЕБНУЮ ЛИТЕРАТУРУ ПРИНИМАЕМ ОТ 200 грн!!!
Фильтры
Цена
Автор
  • 2
  • 2
Жанр
  • 3
Серия
  • 1
  • 1
Контакты
niceday
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380952216310
+380930523990вайбер
Наталья
УкраинаКиевская областьВышгородКургузова 1а
0952216310
Карта

Уважаемые покупатели! Оформляя заказ в нашем интернет- магазине обращаем Ваше внимание на то, что отправка возможна от 1 до 3 рабочих дней. ( суббота и воскресенье- ВЫХОДНОЙ) Поэтому оформляя заказ в пятницу, будьте готовы к тому, что получить сможете ко вторнику. Для того, чтоб выполнить все ваши ожидания планируйте покупки заранее, для более спокойной работы с нашей стороны и вовремя полученных заказов с Вашей стороны. С уважением niceday.kiev.ua

Логопедия

в виде галереив виде списка

Логопедия

Наш час характеризується технічним прогресом і новими технологіями. Здавалося б, все це дуже добре, але в той же час існує цілий ряд серйозних проблем, викликаних таким станом речей. Однією з таких проблем є різні мовні відхилення у дітей з-за невірного мовного розвитку.
Говорити вміють майже все, але говорити правильно лише одиниці з нас. Розмовляючи з іншими, ми користуємося мовою, як засобом передачі своїх думок. Мова є для нас однією з головних потреб і функцій людини. Саме через спілкування з іншими людьми людина реалізує себе як особистість.
Діти будують свою промову відповідно до тією промовою, яку чують навколо.
Тенденція останніх років показує, що сім'ї найчастіше складаються тільки з двох поколінь - діти і батьки. Бабусі й дідусі живуть, як правило, окремо. І це не дає батькам можливість користуватися досвідом попередніх поколінь.
Батьки рідко співають дітям колискові і читають казки.
Особливо прикро ті випадки, коли батьки створюють дефіцит спілкування, ухиляючись від контактів з дитиною, крім «ділових» (нагодувати, переодягнути, вкласти спати і т.д.).
Переконуючи себе, тим, що займатися з дитиною колись. Через втому на роботі виникає бажання відпочити, необхідно виконати масу домашніх справ ...
Забуваючи про те, що спілкування дитини необхідно і відкладаючи його, батьки надають дитині самого себе.
День у день взагалі не залишається часу на спілкування, це призводить до того, що спілкування з дитиною стає не цікавим. Дитина замикається в собі, мова для дитини стає неактуальною.
У той же час словниковий запас нормального дитини, яка приходить у школу, становить 4-5 тисяч слів. Але, спостерігаючи за дітьми, можу сміливо зробити висновок, що багато батьків обходяться двома-трьома сотнями слів.
Більш того, в життя багатьох дітей міцно входять телевізор і комп'ютер. Телевізор все більше замінює бабусині казки, розмови з батьками і мамині колискові.
Через всього цього батьки скаржаться на затримки мовного розвитку. Діти не просто мало і погано говорять, але і починають розмовляти пізніше. Мова їх бідна і примітивна.
Як показали спеціальні дослідження, в наш час 25% 4-х річних дітей страждають порушенням мовного розвитку. У порівнянні з 70-ми роками можна відзначити, що дефіцит мови спостерігався тільки у 4% дітей, того ж віку.
Основні несприятливі фактори впливу на розвиток мови:
^ Дефіцит спілкування;
^ Необмежений перегляд телевізора;
^ Неповноцінне спілкування в силу мізерності інтелектуального життя.
У спілкуванні з дитиною дорослий створює «зону найближчого розвитку», де співробітництво зі старшими допомагає дитині реалізувати свої потенційні можливості.
Таким чином, для розвитку мовлення дитини досить традиційних, споконвіку прийнятих форм спілкування: розмова і розповідь, гра, незвичайні придумані історії. І справа не в тому, що потрібно використовувати якісь нові спеціально придумані розвиваючі форми спілкування, а що б повноцінно використовувати те, що добре відомо.

Перечень популярной литературы по логопедии :

 Альбом з розвитку мовлення для малят | Перо

Альбом з розвитку мовлення. Говоримо правильно | Перо

Виправлення вад мовлення. Навчальний посібник | Малярчук

Домашня логопедія | В. Федієнко

Логопедичний зошити  (з 4 років) | Турчина 

Маленьким щебетунчикам. Логопедичні завдання для занять батьків з дітьми. 4-5 років | Каменєва-Замараєва Т.В., Рудяк, Тимошенко

Сімейний логопед для батьків і дітей, Малярчук | Літера