Корзина
949 отзывов
ЗАКАЗЫ НА УЧЕБНУЮ ЛИТЕРАТУРУ ПРИНИМАЕМ ОТ 200 грн!!!
+380675799470
Интернет-магазин для тебя
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Учебники 11 класс

учебники, тетради, зошити, підручники, одинадцатый класс, 11 клас, купить

Зроби своє навчання комфортним з цифровими підручниками за 11 клас

Навчання в 11 класі - справа серйозна і відповідальна. Це фінішна пряма всіх шкільних років. Для того, щоб показати хороший результат і увірватися в нове, цікаве студентське життя, випускникам доведеться зібрати всі свої сили в кулак. Хоча, звичайно ж, не забувай чергувати напружену навчання з активним відпочинком і веселими прогулянками з друзями, і тоді твій мозок буде здатний вбирати більше знань, а випускний навчальний рік не здасться таким вже важким.

У новому навчальному році майбутнім 11-класникам належить дізнатися багато цікавого:

  • про інтеграцію нашої країни в європейський політичний простір.
  • Крім того про анексію Криму, початку АТО і процесу Мінських переговорів (які і раніше були включені до переліку тем з сучасної історії України).
  • тепер в програмі з'явилися теми про отримання Україною безвізового режиму з країнами Євросоюзу
  • приєднання до Ради Європи
  • підписання Угоди про асоціацію з ЄС.
  • Також школярі дізнаються про "політику сусідства" ЄС і про євроскептиків.
  • Окрему увагу приділять геополітиці: сучасним взаєминам США, Китаю і ЄС.

На уроках зарубіжної літератури юних українців теж чекають сюрпризи. Наприклад, в обов'язковій програмі у 10-класників з'явився "Алхімік" бразильського письменника Пауло Коельо, романи "Чому наше майбутнє залежить від читання" і "Кораліна" сучасного британського фантаста Ніла Геймана, підлітковий роман "Кава з кардамоном" польської письменниці Йоанни Ягелло, а також "Геній" Нобелівського лауреата Мо Янь і інші. Зате з обов'язкового у позакласне читання в 10 класі перенесли "Анну Кареніну" Толстого, а "Гобсека" Бальзака і зовсім виключили.
Тим часом 11-класникам теж залучатимуться до світовим літературним шедеврів. Так, в обов'язковій програмі тепер є відомий роман-антиутопія «1984» Джорджа Оруелла, "Мораль" культового американського письменника Стівена Кінга і роман "Книжковий злодій" Маркуса Зусака, який до слова був в списку бестселерів The New York Times понад 230 тижнів. Також вперше випускники будуть вивчати твір кримськотатарського письменника Таира Халілова про депортацію кримських татар "До останнього подиху". А ось "Джакомо Джойс" Джеймса Джойса і "Чуму" Альбера Камю перевели в розряд "позакласного читання".

Але все ж найбільший фурор серед українців справив саме новий список для позакласного читання. Так, у списку у 10 класів виявився недавно екранізований роман Ренсома Ріггз "Будинок дивних дітей" і американська класика "Великий Гетсбі" Фіцджеральда. Випускникам теж належить не нудний список літератури на літо: "Темні алеї" Буніна, вірші Нобелівського лауреата і рокера Боба Ділана, роман "Ім'я троянди" Умберто Еко, "Пролітаючи над гніздом зозулі" Кена Кізі, "Сто років самотності" Габріеля Гарсіа Маркеса, твори Харукі Муракамі і навіть фантастичний роман "Соляріс" Станіслава Лема.

Купить учебники и рабочие тетради 11 класс можно по следующим предметам английский язык, алгебра, украинский язык, геометрия, астрономия, биология, география, информатика, история Украины, всемирная история, зарубежная литература, украинская литература, математика, немецкий язык, русский язык, французский язык, правоведение, физика, химия, художественная культура, экономика, экология. Каждый предмет включает в себя учебники, рабочие тетради, атласы, контурные карты, грамматика, диктанты, справочники, словари, хрестоматия.