Корзина
691 отзыв
ЗАКАЗЫ НА УЧЕБНУЮ ЛИТЕРАТУРУ ПРИНИМАЕМ ОТ 200 грн!!!
+380675799470
Интернет-магазин для тебя
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Учебники 10 класс

Купить учебники и рабочие тетради 10 класс, География, Информатика, Искусство, Испанский язык, История Украины, Всемирная, Зарубежная, Украинская литература, Немецкий, Французский язык  "niceday":

Радій по повній, а й про навчання пам'ятай: купуй собі підручники за 10 клас

10 клас - це, мабуть, самий прекрасний навчальний рік. Ти вже достатньо доросла, розумна і самостійна людина, але при цьому тебе ще не охоплює тривога про майбутнє. Ще є час подумати над вибором професії, підтягнути предмети і поліпшити атестат. Навіть іспити в кінці навчального року тобі не загрожують. Такий класний 10 клас!

Але все ж таки повчитися ще один рік доведеться. Не сумуйте на допомогу прийдуть підручники та робочі зошити, цікаві хрестоматіі та збірники задач. Ось деякі з них: 

  • Укр.мова та література. Рівень стандарту  Заболотний, Українська мова (російська мова навчання) Бондаренко, Українська мова. Підручник (академічний рівень.) Глазова, Українська мова. Єрмоленко, Українська мова. Рівень стандарту  Пентилюк .
  • Англійська мова Карпюк, Несвит, Афанасьева
  • Історія України. Підручник | Пометун, Гісем, Турченко, Кульчицький, Реєнт.
  • Правознавство Святокум, Пометун, Наровлянський, Гавриш
  • Біологія Межжерін, Балан, Тагліна
  • Географія Паламарчук, Пестушко, Гілецький

Всі матеріали представлені в полному обсязі, по доступним цінам. Придбати можно як в роздріб, так і гуртом на класи. Доставка у любий город України.