Корзина
949 отзывов
ЗАКАЗЫ НА УЧЕБНУЮ ЛИТЕРАТУРУ ПРИНИМАЕМ ОТ 200 грн!!!
+380675799470
Интернет-магазин для тебя
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина

Учебники 5 класс

 

англійська мова, математика, історія україни, українська мова та література, природознавство, основи здоровья, труд, образотворче мистецтво, учебники, зошити, тетради, підручники, Київ, 5, пятый, клас

Учебная литература 5 класс : Учебники, рабочие тетради, атласы, хрестоматии и др.

Якби підручники за 5 пятий клас раптово зникли ...

Що було б, якби в школі підручники раптом зникли? Ну ось, уявімо: махнув чарівною паличкою Саша з паралельного класу - і все книжки разом пропали! «Ось здорово!» - напевно подумали б п'ятикласники. Але немає, хлопці, вчитися вам стало б ще важче. Адже не дивлячись на те, що у вашій школі всі підручники за 5 клас випарувалися, програма Міністерства освіти невблаганна, вона вимагає, щоб ви знали то і це по кожному предмету. І вчителі повинні вам це пояснити і дати. Та ще й дати домашнє завдання, щоб ви закріпили пройдений на уроці матеріал. По іншому ніяк.

Без підручників дуже важко

Що вам довелося б робити, якщо б всі ваші паперові підручники за 5 клас раптово зникли? Вам довелося б писати під диктовку вчителів правила, переписувати з дошки не номер вправи, а цілий приклад, завдання або текст. Так-так, вам довелося б списувати цілі зошити! І виходить, що цей Саша з паралельного класу надав би вам ведмежу послугу (до речі, якщо ти не знаєш, що означає цей вислів, підручник російської мови тобі точно стане в нагоді).
Повірте, хлопці та дівчатка, з підручниками життя насправді стає простіше. Навіть якщо ти загубив підручник за 5 клас, домашнє завдання все одно доведеться робити, адже не отримувати ж двійку через свою забудькуватість! Це якось образливо. На допомогу прийде сайт niceday.kiev.ua, у нас тут розміщені підручники за 5 клас з багатьох предметів. Це математика, українська мова, англійська мова, інформатика, Мистецтво, українська література, Природознавство, Основи здоровья, Атласи та контурні карти.